.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

25 Ekim 2013 Cuma

SEYYİD FATİH NURULLAH EFENDİ ZUHURATI

Seyyid Fatih Nurullah Efendi Hazretleri Gördüğü Zuhuratı Açıklıyor:

2013'te Büyük Bir Savaş Çıkacak ve Ardından Mehdi As. Zuhur Edecek, Hepimiz Göreceğiz İnşallah ! -

"Dünya bir ameliyat masasına yatırılmış durumda. 2013'de bir büyük dünya savaşının çıkması söz konusu. 3,5 sene İranla, içindeki Şiayla ve alevilerle savaşılacak. Kuzey Irak karışacak. Çok kişi ölecek. Her yüz kişide 99'u... İran'dan bir cephe. Iraktan bir cephe. Suuddan bir cephe. Bunun üzerinden bütün dünyayı saracak bir sıkıntı... 

Fakat elhamdulillah Türkiye bu savaşa girmeyecek... Erenler müsaade etmiyor. Türkiye için inşallah sadece ekonomik sıkıntı olacak. Biraz işler karışacak. Sonrasında Türkiye'de hareketlenmeyle dini gayret duyguları kuvvetlenecek. (Kitap ve sünneti koruma hususlarında gösterilen gayret ve titizlik artacak) Türkiye'de İslam hareketleri öne çıkacak.

Ve onun akabinde de Allah'ın lutf u keremiyle Mehdi As. sancağını açacak. Tekbirlerini getirecek. Dünyanın nura gark olacağı o dönem başlayacak. Hepimiz görüp erişeceğiz inşallah... Ömrü olan Allah'ın izniyle İsa As'ın nüzulünü de görür."

Seyyid Fatih Nurullah Efendi bir başka videosunda Millet Meclisinin kendi kararıyla İstanbul'a tekbirlerle nakil olup orada açılacağını ve İstanbul'un yeniden başkent olacağını da söylüyor.

Kaynak: İhvan Forum

15 yorum:

 1. İstanbul'un başkent olması şeriat'ın ve hilafetin gelmesi ile olur.Türkiye savaşa girmeyecekden kasıt ne acaba ? Rus savaşı yunan savaşı filan neden bahsetmiyor bu hoca ? bunları ileride göreceğiz. Çok şükür şeriata doğru allah yoluna doğru gidiyoruz. içimizdeki hainleride Allah bir bir çıkarıyor meydana güzel günler müslümanları bekler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Savaşa girmeyeceğiz diyen iki zat var. BirisiFatih Nurullah Efendi diğeri de Osman Akfırat Efendi...Ancak Abdullah Dağistani Türkiyenin önce bir sınır komşusu tarafından saldırıya uğrayacağını ardından yakın bir komşusu tarafından işgal edileceğini beyan eder. Ayrıca Abdullah Gürbüz Baba İsrail'in Suriye'ye girdikten sonra Hatay'dan vuracağını, hemen ardından Yunan saldırısı olacağını bildirir.

   Sil
 2. "Çok şükür şeriata doğru allah yoluna doğru gidiyoruz."

  Mesela bir kaç örnek verebilir misiniz bununla ilgili?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu konuda Bediüzzaman: Mehdi şeriatı ilan, ihya, icra ve tatbik edecek" der.

   Sil
  2. Ben bunu sormamıştım. Arkadaş sanki şu günlerde İslama doğru bir yöneliş var gibi bir mana ima etti de ona binaen yazdım. Halbuki ülkemiz manen bir felakete yuvarlanmıştır. Gitgide de daha kötüye gitmektedir. İmam hatipler bile fitne yuvasıdır. Beş vakit kılmak mecburi değildir. İslam şeriatına uygun olmayan işler dönmektedir. Milletimiz bunları İslama yöneliş olarak algılaması ise en feci durumdur. Allah bunların hesabını soracaktır.

   Sil
 3. Daha önce bir videosunu izlemiştim konuyla alakalı. Onu paylaşmak istedim.

  http://www.youtube.com/watch?v=dt2TXsJR56I

  YanıtlaSil
 4. Seyid Fatih Nurullah Hazretlerinin beyanı bana hiç inandırıcı gelmiyor. Şeriata doğru gidiş olmasa da dini hassasiyetler son zamanlarda artmıştır. Allah'a emanet olun

  YanıtlaSil
 5. Artan nedir Allah aşkına Morad moradi üstadım? Tesettür arttı ama artan şeytani tesettür. Müslümanlık arttı ama artan ılımlı Müslümanlar. Kızların üniversiteye başörtülü gidişleri arttı, ki kadın erkek okumak bir felakettir. Başörtülü vekil yapacaklarmış ki; kadının yeri evidir onları sokağa döktüler. Televizyon izleyen zaten bitmiş. Nasıl diziler oynuyor ve bunları izleyen gençler ne hale gelmiş gözlerime inanamıyorum. Kızlarda erkeklerde haya ve iffet bitmiş. Aileleri ise pek memnun bu durumdan. Herkes kredi borcuna girmiş, çünkü AKP politikaları tamamen faiz çarkıyla alakalıdır. En karlı 10 kuruluşun bankalar olması hayli dramatik. Senin arttı dedğin hassasiyet, ölümcül bir yola girildiğinin göstergesidir. Hakiki İslam değil, batı tarafından dayatılan suni İslami yaşantı artmıştır. Süfyani, Mehdi konularından başınızı kaldırıp diğer ahir zaman hadislerine bakarsanız bir bir yaşandığını göreceksiniz ve hepsinin de bir nedeni var. O nedenlere iç içe bağlanmışız. Lütfen mantıklı yazın yazacaksanız. Hiç bir delil ve gösterge yokken İslami hassasiyetler artmıştır demeniz, hele hele sizin gibi insanların demesi, çok üzücü bir durum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sayın StickandCode,
   Yazdıklarınız tamamen doğru tespitlerdir. Bu konu hakkında tepkili olmanız konusunda haklısınız.

   Dini hassasiyet arttı derken son zamanlarda veli kulların sayısında artışlar olmuş ve İslama karşı çoğu kalpler ısınmıştır. Yoksa amel konusunda değinirsek çok çok gerilerdeyiz.

   Kötü zana sebebiyet vermişsem hakkınızı helal ediniz.

   Allaha emanet olun

   Sil
  2. Tüm yazdıklarına imzamı atarım. Şeriata doğru gidiyoruz derken zaten mehdi a.s. hakiki şeriatı getirecek ancak ülkemizde dini konulara yöneliş var insanlar soruyor araştırıyor yeterli değil ancak buda bir başarı. mehdi geldiğinde kabullenme daha kolay olur diye düşünüyorum. tek sıkıldığım ve hayret ettimğim nokta medyada Mısır'ı,Suriye'yi, vs savunan islami yazarlarında şeriat deyince ödlerinin kopması.
   İnanılır gibi değil Allah'hın kanunlarından kaçıyorlar kanunu biz yaparız diyorlar.
   İnşallah düzelicek özellikle şu kadınları tüm sistemden çekmeri lazım kadının yeri evidir. Laiklik batılılık diyerek milletin anasını ağlattılar ne ırz kaldı ne namus, Allah sonumuzu hayır etsin

   Sil
  3. StickandCode kardeşim, dediklerinizde çok haklısınız, artan Şeriat-ı Muhammediye üzerine İslamiyet değil, ılımlı İslamiyettir. Bırakın başörtülü kıların erkeklerle beraber okumasını, nice başörtülü kızlar görüyorum ki, kibirli, havalı, kendilerini ayrı bir nimetten sayan gösteriş meraklıları ve insanlara karşı kötü davranıp dedikodularını yapanlar. Nerede kaldı bunların kapalılıkları ve edepleri. Ne hocalar ve cübbeli ve sakallı insanlar gördük gördük, hem dindar görünüyorlar, hem de kendilerini dindar gösteriyorlar; ama yemedikleri melanet ve kul hakkı yok ve insanlara karşı kibirli davranıp kalp kırıyorlar. İslamiyete uygun giyinen insanların takvaları böyle mi olmalıydı? Nerede Hz. Muhammed Mustafa Sallallahu Aleyhi ve Sellem Efendimiz'in dönemi.

   Sil
 6. değerli kardeşim haklısın...eger işleriyi gitseydi allah hercümerc etmezdi dünyayı...fakaatttt...bundan 10 yıl evvel ve daha evvelli işler ne kadar kötüydü sizin gibi karamsar insanlar göremez....örneğin eskiden sl partilerin oy oranıyla müslüman patilerin oy oranıyla şimdiki birmi...yada türkiyenin dünya ve ortadoğu imajı eskisiyle birmi...yada nur talebelerinin yada nakşi vs..türkiye ve dünya çapındaki başarıları....kardeşim olayın aslı şu...dünyada iki temel vardır...iki taraf...mehdiyet ve deccaliyet....gerçek şu ki ...ikiside güç kazanıyor...altını çiziyorum ikiside...ve deccaliyetin güçlenmesi senin gözüne batıyor ...haklısın..ama mehdiyet kazanacak...bu kesin...dolayısıyla islam yükseliyor....gör yada görme....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben sizinle aynı görüşü paylaşmıyorum ama saygı duyuyorum. Sizin iyi dediğiniz; 15 sene evvel üniversiteye başörtülü girilemiyordu ama şimdi yavaştan girmeye başladılar. İyide İslama göre bu caiz değil ki! Temeli bozuk olan şeyleri lehimize çevirmemiz bize afat üstüne afattır. Partinin görüşü olur ama Müslümanı olmaz hele ki bu sistemde. Türkiye'nin imajı meselesinde gene haksızsınız. Kısmi rezerv sistemi denilen bela yüzünden bankacılık tamamen elden çıkmıştır. Büyüyen bankacılık ile beraber (hayali para üretme) hayali imajımız artmıştır. Arap ülkelerine dizi ihracında bir numarayız bu mu sizin itibarınızın artması meselesi? Hala esed bile sözümüzü dinlemezken... Ermenistan bile laf atıp dururken. Bu arada hepten de suçlu yapmayım adamları mesela çinden füze almaları bir diklenmedir. Batıya bir ders olmuştur. Mehdiyet elbette kazanacaktır. Ama günün en karanlık zamanı güneş doğmadan önceki andır. Yani Mehdiyetin güçlendiği falan yok. İslama göre caiz olmayan karma dershanelerinde ki öğrenciler arttı diye bir grubu güçlü görüyorsanız, birde bunlara İslami diyorsak... Vaaah vaah vaah memleketime.

   Sil
 7. gelelim yukardaki hocaya....sanırım hüsnü zan ile ortalık karışmasın diye böylesöylüyor...bunda bir mahsur yok...yöntem farklılığı diyelim...işin aslı geçen yüzyılın mehdi azamı hz bediüzzaman nediyorsa o...ruslar girecek....vs....artı kise kusura bakmasın ama bediüzzaman dura dura gelecek mehdi kaim dışında kendini müceddid ilan eden yada edilen yada asrın alimiymiş şuymuş buymuş....bunlara kanmayın.....bunlar yalandır...ha evliyadır amennna....

  YanıtlaSil
 8. Savaşlar sadece silah gücü ile yapılmaz hoca efendii.Bu ekonomik krizi kemal derviş de tahmin edebilir illakii.Bu erenler kimler kaç kişiler nerelerdedirler ??? .Hangi komite nerede ne zaman kuruldu da bunları söyledi.Seni gidi cinci senii..

  YanıtlaSil