.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

10 Mayıs 2013 Cuma

2014 VE 2015 YILLARI HAKKINDA ÖNGÖRÜLER…

Beykozlu Osman Akfırat’ın ifadelerine göre Üçüncü Dünya Savaşı’ndan önce Avrupa, Türkiye’yi  dışlayacak ve atacak. Çok üzülecekler Avrupa bizi dışladı diye o zaman bazıları; ama bunun ne büyük rahmet olduğunu geride kalanlar anlayacak...” diyor. 

Ayrıca “NATO'dan da çekilir o zaman Türkiye herhalde !” ifadesiyle Türkiye’nin NATO’dan çekileceğini bildiriyor. NATO’dan çekilmek için çekilmemizi gerektirecek çok önemli gelişmelerin olması gerekmektedir.

Beykozlu Osman Efendi ayrıca Türkiye’de idarenin bozulacağını ve bir yeniden yapılanma sürecine girileceğini ifade ediyor. Zorlu bir ameliyat olacak. 

Bununla ilgili olarak Nazım Kıbrısi’nin şu ifadeleri kayda değer: “Türkiye’nin başındakiler Avrupa’ya bağlanalım, Amerika’ya bağlanalım, Rusya’ya bağlanalım diyecekler. Sonunda Rusya’ya bağlanalım diyenler galip olacaktır. Rusya ile beraber olunca bütün Rusya karşıtı devletler ayağa kalkacaktır.”

Acaba iktidarda olan şimdiki hükümet mi Avrupa’ya ve Amerika’ya sırtını dönecek? Çünkü Erdoğan zaman zaman Şanghay İşbirliği Örgütüne girmekten söz etmektedir. Ancak aşağıdaki alıntı bunun öyle olmadığını ima etmektedir.

“Bir hükümet gelecek üç ay komünist Rus tertibi olacaktır, lâkin bütün Türkiye değil, ahali de ordu da ikiye ayrılacaktır.”  

Sufi Forum’da Naksi rumuzlu kişinin getirdiği yorum: “Şeyh Nazım hazretleri Türkiye’ye bir siyasi parti gelir ve Avrupa Birliği ile ilişiği keser ve Rusları benimser buyurmuştur."  

Parçaları bir araya getirip yorumladığımızda şu sonuçlara ulaşıyoruz. Unutulmamalıdır ki varılan bu sonuçların doğruluğu alıntıların değeri ile sınırlıdır. Yani şu olacak demiyoruz. Buradaki alıntılardan bu sonuç çıkmaktadır diyoruz. Yani biz gelecekten haber vermiyoruz. Mevcut veriler üzerinde fikir yürütüyoruz.

Türkiye’de bir hükümet değişikliği olacaktır. Bu hükümet ya seçimle ya da bir darbe ile başa geçecektir. Bu hükümet Rusya ile birlikte hareket edecektir.  Muhtemelen bu hükümet sebebiyle Avrupa Türkiye’yi dışlayacak ve ardından Türkiye NATO’dan çekilip  Şanghay İşbirliği Örgütüne katılacaktır.  

Komünist tertibi ifadesi bir darbe ihtimalini çağrıştırmaktadır. Darbe olmasa da bir tertip olacaktır. Bu tertip sonucu üç aylık bir hükümet kurulacaktır. 

Bediüzzaman’ın Sünni ve Alevilere yaptığı uyarıyı nazara alırsak kökü dışarda zındıka cereyanı birini diğeri aleyhinde kullanacak. Bunu ezince öteki aleti de kırıp atacaktır. Bediüzzaman  zındıka cereyanı tabiriyle tahminen Avrupa'nın içimizdeki uzantılarını kastetmiş olmalıdır. Görünen o ki, Türkiye’yi yıllardır kendi içinde Kürt sorunuyla uğraştıran dış güçler hemen şimdi başka sorunları devreye sokacaktır.

“Ancak bütün Türkiye değil, ahali de ordu da ikiye ayrılacaktır” ifadesinden ülkenin fiilen ikiye mi bölüneceği yoksa derin bir anlaşmazlığa mı düşeceği tam anlaşılmamaktadır. 

Konuya uzaktan yakından ilgisi olduğunu sandığım bir alıntıyı buraya eklemek istiyorum. Aytunç Altındal’ın Türk İmparatorluğunun Yıkılışına Dair Kehanetler isimli kitabında Bizanslı tarihçi Laonicus Chalcondlyles'in kehaneti şöyledir: 

“Önce, Müslüman şeriatı artacaktır. Eğer yedinci seneye kadar kaldırılmazsa, on ikinci seneye kadar buranın hâkimi olacaktır. Sonra, Hıristiyan silahlarıyla bir tutsaklık dönemi gelecektir.  Türklerin başına geçecek 11. devlet adamı, ülkenin bekasını belirleyecektir.” demektedir. 

Türkiye’de iktidarda olan şimdiki partinin ömrünün 12 yıl olduğu, bu dönemin sonunda ülkenin dışarıdan saldırıya uğrayacağı anlaşılıyor. Ülkenin bir kısmı işgale uğrayacaktır. İstanbul ve Türkiye’nin doğusu işgale uğrayacaktır. 

Yönetimdeki parti; Beykozlu Osman Efendi, Abdullah Dağistani’nin gaybi haberleri  ve Bizanslı tarihçi Laonicus’un kehanetinde belirtildiği üzere Müslüman bir hükümettir. 

2014 yılında hem yerel seçimler, hem de Cumhurbaşkanlığı seçimleri, ardından 2015 yılında genel seçimler var. Her haliyle önümüzdeki iki yıl Türkiye’nin bekasının belirleneceği çok kritik yıllar olacaktır. Bu sürecin mücadele eden taraflar arasında çok sert geçeceği beklenmektedir. 

Allah ülkemize ve devletimize zeval vermesin. Allah baştakilerin başlarına akıl, kalplerine iman versin. O zaman iş kendi kendine düzelir. 

Gaybi Haberler

7 yorum:

 1. yahu yemin ederim bukadarda hezeyan olmaz , hicbir kiymeti harbiyesi olmayan seyler soyle olacak boyle olacak ............ bu asir islamin asri olacak insallah... bu konuda herkese kadir misiroglunun youtube daki sohbetlerini izlemelerini tavsiye ederim.
  ben su yasima kadar birsuru hoca hacinin boyle gelecekle ilgili islami baglamayan kendi fikirlerini kati bir delil gibi ortaya koyduklarini vede herseferinde husrana ugradiklarini cokca gordum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hacı hoca dediklerin, Allah dostlarıdır. Peki sen nereden biliyorsun bu asrın İslam'ın asrı olacağını? Kadir Mısıroğlu'nun her dediği doğru mudur?

   Sil
 2. Kadir Mısıroğlunun ingiliz ajanı olabilme ihtimali var kıbrısinin de öyle. Nereden mi biliyorum? Kıbrısi zaten adnan oktar zındığını savunan bi'dat ehli biridir. Trompet enstürman ve bilumum kadınlı erkekli zikir yaptıran bir sapıktır zannımca. Yıllarca da ingilterede kalmıştır. Keza kadir mısıroğlu da öyle. Ofisinde duvarda kıbrısinin resmi var. İnsan resimlerini belden yukarı yere asmak caiz değildir zaten. İngiliz istihbarat teşkilatının (MI6) şimdi yürürlüğe soktuğu proje "Yeni Osmanlıcılık"tır. Zamanında kemalizmi kurdular şimdiyse kemalizmi yıkıp sahte kapitalist bir osmanlıcılık tuzağıyla milleti birbirine düşürme peşindeler. Bu projenin başrol oyuncusu da Kadir Mısıroğlu olabilir. Doğrunun yanında yanlışı da söylüyor. Mısıroğlunun Necip Fazıl nefretinden anlayabilirsiniz ne olduğunu. Yıllarca İngiltereye gidip ne yaptılar bunlar? İngilizleri sohbetlerinde övdüğünü biliyorum "asil millet vs vs." gibi. Bunlar tesadüf olamaz. Allah söyletiyor. Zannımca ikisi de ajandır. Kıbrısinin keşifleri yalan oldu zaten. Müridleri saldıracak şimdi bana ama umrumda değil. BİDAT OLURSA BİR ŞEYHTE(!) MÜRŞİD İLE MÜRİD ARASINDAKİ BAĞLANTI KOPAR. Uyanık olunmalı. Olur olmadık insanların müridi olup cinlenmeyin. Ya ben anlamıyorum mustafa abi o kadar videosu var bu adamın danslı zikirli bunları hiç mi görülmüyor da bu adamı şeyh olarak sayıyorsunuz sözde keşiflerini paylaşıyorsunuz.. ŞERİATA UYMAYAN MÜRŞİD ZINDIKTAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR. Yapmayın gözünüzü seveyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadir Mısıroğlu bir programda 12 Eylülde dışarıya kaçtığı vakit Almanların kendisine kötü davrandıklarından ötürü onlara fena sözler söyledi. İngilizlerin ise iyi davrandığını, kendisi hakkında aranma kararı olduğundan sadece bunu kanıtlayan belgeyi istediklerini söyledi. İngiliz memuruna "ben sizin aleyhinizde yazıp çizmiş adamım" dediği vakit İngiliz memur ona: "Olsun. O senin düşüncelerindir. Ona karışmayız. Sadece burada bizim kanunlarımıza uygun davran, yeter" demiş. Şimdi buna bakarak ne sonuç çıkar bilmem.
   Ben hemen herkes hakkında herşeyin söylendiği bir ortamda "şeriat zahire bakar" diyorum. 30-40 yıl düzgün bir görünümden sonra zıvanadan çıkan çok adam ve yol gördük. A. Oktar'ın evvelki yazdıklarına bakarsan düzgün yazılar görürüz. TV'deki rezaletlere bakarsak acaip... Önceleri antisiyonist ve antimason iken şimdi bir sürü tuhaf dönüşler... Ortada bir de F.Gülen vakası var ki sormayın... Allahım aklımızı ve imanımızı koru diye dua etmekten başka çarem yok...

   Sil
 3. Bu bloğun adı gaybi haberler.. Bir yerlerde gaybi haberler konusundaki önem sıramızı yazmıştık. Başta ayet-i kerime, sonra hadis-i şerifler, sonra islami evliyaullahın keşifleri... Daha sonra nurani sayılmayan gaybi haberleri de onlar ne demiş diye serdediyoruz.
  İslam evliyaları dediğimiz husus zahire göredir. Kimsenin iç mahiyetini bilemiyoruz. Zahirde imanı varsa onu kendimizden sayıyoruz. Hiç kimsenin ahirdeki halini bilemeyiz.
  Son zamanlarda Kani ile Yani örneğini sıkça veriyorum. Kani'ye islam ismi nedeniyle itibar ederken, acaba o Kani değil de Yani ise nereden bilebiliriz ki... Benim üslubum kimseyi imanı yönden sigaya çekip hüküm vermek değil.. Bu işler iki tarafı keskin bıçaktır. Bu bıçakla oynayan ya karşıdakini keser, ya kendini keser. Zannımca şeriaten zahiren küfür sudur etmezse ben onu mümin bilirim.
  Tasavvuf aleminde elbette istikamet yolunda giden ve gitmeyenler var. Artık bunun takdirini Müslümanların ferasetine havale ediyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlıyorum haklısınız. Allah cümlemizi muhafaza etsin.

   Sil